• Detail firmy

BENEŠOVI - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY s.r.o.

Základní popis

Úklidové služby.

Adresa

Gerstnerova 4126
430 03 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27273890
DIČ:  CZ27273890
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  40
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čistící a úklidová technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 620 598
Mobil: +420 606 384 472
E-mail: benes@box.cz
WWW: www.benes-uklid.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!