• Detail firmy

FLAR s.r.o.

Základní popis

Společnost FLAR s.r.o. se sídlem v Praze 7 vznikla v roce 2002 jako ryze česká rodinná firma poskytující profesionální služby v oblasti prezentační techniky a kongresových služeb s působností po celé ČR.

Adresa

Nad Kazankou 24a
171 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26724847
DIČ:  CZ26724847

Výrobky, činnosti

Prezentační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 681 640
E-mail: info@flar.cz
WWW: www.flar.cz

Kontaktní osoba

Radek Leffner - Majitel

Mobil: +420 603 154 717
Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!