• Detail firmy

Rükl, spol. s r.o.

Adresa

U sklárny 132
539 52 Trhová Kamenice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15053423

Výrobky, činnosti

Skleněné výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 333 323
Mobil: +420 606 748 636
Mobil: +420 602 645 044
Fax: +420 469 333 323
E-mail: info@rukl.cz
WWW: www.rukl.cz

Kontaktní osoba

Václav Rükl otec - Jednatel

Roman Rükl syn - Jednatel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.