• Detail firmy

Altner s.r.o.

Základní popis

Dlouholeté zkušenosti ze Švýcarska a množství instalací v ČR nás řadí mezi špičku v oblasti tepelných čerpadel jak typu vzduch / voda, tak i země / voda.

Adresa

U Zvonařky 2536/1G
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27121925

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na dodávky špičkových

tepelných čerpadel,poskytujeme individuální servis a poradenství jak snížit náklady na vytápění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 180 515
Mobil: +420 608 507 664
E-mail: info@altner.cz
WWW: www.altner.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kartous - Jednatel

Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.