• Detail firmy

Jiří Macenauer

Adresa

Sychrov 207
766 01 Valašské Klobouky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68089911

Výrobky, činnosti

Svářečské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 904 731
Mobil: +420 603 155 197
Fax: +420 577 001 658
E-mail: kovo@jmk-vk.cz
E-mail: info@jmk-vk.cz
WWW: www.jmk-vk.cz

Kontaktní osoba

Jiří Macenauer - Majitel

Další firmy v oboru

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

RTOX, s.r.o.

Věnujeme se zakázkové výrobě převodových segmentů, běžným strojním dílům a další. Dodáváme systémová řešení. Vyrábíme ozubená kola, řemenice, technické plasty, standardní převodové elementy. V nabídce máme trapézové šrouby a matice. Zaměřujeme se na tepelnou a povrchovou úpravu kovů - broušení a leštění, tepelné zpracování nebo chemickou úpravu.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.