• Detail firmy

Martin Zachrdle - RECO STAV

Základní popis

Rekonstrukce staveb, Stavby na klíč, Půdní vestavby, Montáž suchých staveb, Sádrokartony, Fasády, Obklady, Dlažby a jiné

Adresa

Lančíkových 1930/5
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74515888

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 270 083
E-mail: Zachrdle.Martin@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Zachrdle - Majitel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.