• Detail firmy

KRAFTERS s.r.o.

Základní popis

Výroba stolů, interierů restaurací a barů, kuchyňských linek, skříní, schodů, pergol i teras. Specializace na výrobky z masivu.

Adresa

Na Strži 6
713 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26863774

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 953 853
E-mail: ladislav.dostal@email.cz
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.