• Detail firmy

CYGNI SOFTWARE, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka řešení v oboru informačních, řídicích a expertních systémů zejména v oblasti energetiky. Vývoj softwaru na zakázku.

Adresa

Francouzská 75/4
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26757095
DIČ:  CZ26757095
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 922 721
Fax: +420 222 922 720
E-mail: veronika.michalkova@cygni.cz
E-mail: obchod@cygni.cz
E-mail: martin.trcka@cygni.cz
WWW: www.cygnisoftware.cz

Kontaktní osoba

Daniel Pešek - Jednatel

David Kauzal - Jednatel

Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.