• Detail firmy

Devil Design spol. s r.o.

Adresa

Hrusická 2617
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28179668
DIČ:  CZ7304093500

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 489 878
Mobil: +420 736 489 877
E-mail: info@devildesign.eu
E-mail: pavel@devildesign.eu
WWW: www.devildesign.eu

Kontaktní osoba

Ondřej Kocián

Pavel Indráček

Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.