• Detail firmy

Elektro Kališ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Provádění elektromontáží, elektrorevizí a montáží zabezpečovacích systémů.

Adresa

Kounická 70
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26950987

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiály a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 451 226
Mobil: +420 603 147 695
Fax: +420 546 451 226
E-mail: kalis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kališ - Jednatel

Telefon: 603 147 695
E-mail: kalis@seznam.cz
Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.