• Detail firmy

GREE LION-spol. s r.o.

Základní popis

Prodej protiproudů, vodních atrakcí, skimmerů, dopouštěčů vody, trysek, podlahových výpustí a sání, přelivných roštů, světel, reproduktorů žebříků

Adresa

Sekaninova 52
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25056107
DIČ:  CZ25056107

Výrobky, činnosti

Zakrytí bazénů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 923 513
Mobil: +420 606 835 661
Fax: +420 281 926 514
E-mail: greenlion@c-mail.cz
WWW: greeenlion.cz

Kontaktní osoba

Lenka Hahnová - Jednatel

Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.