• Detail firmy

Top Quality, s.r.o.

Základní popis

Poradenství pro firmy

Adresa

Dolany 501
783 16 Dolany u Olomouce

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27763005

Výrobky, činnosti

Poradenství a příprava certifikace dle normy ISO 9001 a 14001

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 749 102
Mobil: +420 602 125 689
Mobil: +420 606 730 477
E-mail: info@topquality.cz
WWW: www.topquality.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Pekař - Jednatel

Martina Pekařová - Jednatel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.