• Detail firmy

Historie automobilismu, s.r.o.

Základní popis

V PRAGUE CLASSIC CAR CENTRE vám pomůžeme nejen vybrat a obstarat to správné voizdloale také vám pomůžeme s jeho registrací,bežným servisem i složitějšími opravami.Komplexní služeby pro majitele,zájemce a obdivovatele autoveteránů,historických,atd.

Adresa

Sibiřské nám. 1054/10
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27200485
DIČ:  CZ27200485

Výrobky, činnosti

Automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 213 879
Mobil: +420 605 117 811
E-mail: autoretro@old-timers.cz
E-mail: mirek@old-timers.cz
WWW: www.old-timers.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Kotlařík - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz