• Detail firmy

Marta Voborníková

Základní popis

Nabízíme zpracování účetnictví, mezd a sestavení daňových přiznání. Zastupujeme klienty při jednání na FÚ, PSSZ a zdravotních pojišťovnách.

Adresa

Na valech 285/12
160 00 Praha 6 - Hradčany

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16889916

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 320 408
Mobil: +420 605 268 024
E-mail: m.vobornikova@seznam.cz
WWW: www.vedeni-ucetnictvi.xf.cz

Kontaktní osoba

Marta Voborníková - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.