• Detail firmy

Jana Ziková

Základní popis

Vedení účetnictví, daně, daňová evidence. Nabízíme daňové a účetní poradenství, mzdové účetnictví a veškeré daně pro právnické a fyzické osoby. Pro malé a velké firmy. Vedení účetnictví u klienta. Zastupujeme na úřadech. Máme pojištění odpovědnosti.

Adresa

U páté baterie 2050/46
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62902121

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 312 231
Mobil: +420 604 560 262

Kontaktní osoba

Jana Ziková - Jednatel

Další firmy v oboru

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.