• Detail firmy

VAFR, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme dodávky, montáže, návrhy, opravy a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a chladírenských zařízení. Nabízíme plnění a seřizování autoklimatizací. Zajišťujeme revize úniků kontrolovaných látek v chladicích systémech.

Adresa

Uzavřená 213
664 51 Kobylnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26919672
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Klimatizace a chlazení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 244 813
Mobil: +420 724 375 577
E-mail: vafr@vafr.cz
WWW: www.vafr.cz

Kontaktní osoba

František Vašíček - Jednatel

Mobil: +420 602 755 499
Další firmy v oboru

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.