• Detail firmy

OK Computers, s.r.o.

Základní popis

Firma OK Computers, s.r.o. patří mezi největší maloobchodní prodejce počítačů, příslušenství a elektroniky ve východních Čechách. Provozujeme kamennou prodejnu v centru Pardubic a úspěšný internetový obchod okcomputers.cz.

Adresa

Sladkovského 2016
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25934449

Výrobky, činnosti

Notebooky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 053 772
Telefon: +420 466 053 777
E-mail: okcomputers@okcomputers.cz
WWW: www.okcomputers.cz

Kontaktní osoba

Petr Nacházel - Jednatel

Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.