• Detail firmy

Ekonomický a poradenský servis s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej ready-made společností s.r.o. a a.s., zdarma Vám doplníme živnostenské listy a registraci k DPH.Vedení účetnictví, mzdové agendy.

Adresa

Denisova 277/16
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26878097

Výrobky, činnosti

Mzdové účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 587 420 257
Mobil: +420 608 723 339
Mobil: +420 776 121 621
E-mail: info@eps-olomouc.cz
WWW: www.eps-olomouc.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jaroslav Smažil - Jednatel

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.