• Detail firmy

Food Safety Institute, v.o.s.

Základní popis

Prodej gastrotechniky a vybavení pro gastronomii a hotelnictví

Adresa

Ochoz u Brna 32
664 02 Ochoz u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27709124

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Prodej gastrotechniky a vybavení pro gastronomii a hotelnictví.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 909 865
Mobil: +420 776 222 631
Mobil: +420 774 909 895
E-mail: info@foodsafetyinstitute.net
E-mail: gastrohit@gastrohit.cz
WWW: www.gastrohit.cz

Kontaktní osoba

Michal Andráš - Jednatel

Petr Břenek - Jednatel

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.