• Detail firmy

BP CONSULT, s.r.o.

Adresa

Ochoz u Brna 146
664 02 Ochoz u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46342052

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, sestavení účetních závěrek a evidence vyplývající ze zákona. Přiznání k daním a vedení mzdové agendy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 232 723
Telefon: +420 545 234 516
Mobil: +420 605 297 067
E-mail: opodama@iol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bartůněk - Jednatel

Další firmy v oboru

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.