• Detail firmy

VERSTA s.r.o.

Základní popis

Výroba průmyslové automatizace a pohonů.

Adresa

areál Svit, 17. budova
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26312085
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba průmyslové automatizace a pohonů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 210 935
Mobil: +420 603 163 559
Mobil: +420 603 720 396
E-mail: versta@versta.cz
WWW: www.versta.cz

Kontaktní osoba

Oto Šudoma - Jednatel

Petr Pavlíček - Jednatel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.