• Detail firmy

DIRTECHO MEDIA s.r.o.

Základní popis

Výroba digitálních reklamních teploměrů. Komplexní servis při údržbě ploch a funkčnosti digitálního ukazatele teploty a času. Plánování a realizace re

Adresa

Na Svahu 260
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25643258
DIČ:  CZ25643258
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Reklamní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 620 863
Telefon: +420 318 627 507
Mobil: +420 602 620 863
E-mail: dirtecho@dirtecho.cz
WWW: www.teplomery.cz
WWW: www.dirtecho.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV CHMELAŘ - Jednatel

Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.