• Detail firmy

HOSTAV Teplice spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme průmyslové a inženýrské stavby, inženýrské sítě. Výstavbu rodinných domů, parkovišť, hal a průmyslových budov. Opravy a údržbu v elektrárně Ledvice, v United Energy Komořany, údržbu v ČEZ a.s., Teplárenská. Opravy a rekonstrukce byt. jader.

Adresa

Stará 147 - Sobědruhy
415 00 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46712038
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

E-mail: hostav@hostav.cz
WWW: www.hostav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Otakar Hájek - Jednatel

Mobil: +420 725 605 225
Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.