• Detail firmy

Aircraft Industries, a.s.

Základní popis

výroba a montáž letounů, výroba obráběných a tvářených dílů včetně výroby přípravků, určených jak pro vlastní výrobu, tak i pro externí zákazníky z ČR i zahraničí. Jedná se o výrobu sestavovacích, montážních, svařovacích přípravků

Adresa

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27174841

Výrobky, činnosti

Prvovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 818 111
Fax: +420 572 816 112
E-mail: let@let.cz
WWW: www.let.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Vach - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

RTOX, s.r.o.

Věnujeme se zakázkové výrobě převodových segmentů, běžným strojním dílům a další. Dodáváme systémová řešení. Vyrábíme ozubená kola, řemenice, technické plasty, standardní převodové elementy. V nabídce máme trapézové šrouby a matice. Zaměřujeme se na tepelnou a povrchovou úpravu kovů - broušení a leštění, tepelné zpracování nebo chemickou úpravu.