• Detail firmy

PKIT Praha, s . r . o .

Základní popis

Nabízíme tryskací materiály pro povrchovou úpravu kovů, ocelové a nerezové granuláty, drtě a sekané dráty.Dodavatel-tryskacích technologií ČR a SK

Adresa

U Hřiště 245, Světice
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27088367
DIČ:  CZ27088367

Výrobky, činnosti

Ocelové granuláty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 605 535
Mobil: +420 602 323 205
Fax: +420 323 605 535
E-mail: kolarpkit@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kolář - Jednatel

Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

METALKOV, spol. s r. o.

Nabízíme služby v oblasti antikorozních povrchových úprav ocelových konstrukcí a technologických dílců pro různá odvětví. Realizujeme tryskání ocelových konstrukcí, antikorozní metalizace, průmyslové lakování, žárové i odstředivé zinkování či zinkování nástřikem, služby korozního inženýrství apod. Provozujeme také sklad technických plynů. Povrchově upravené kovy jsme schopni Vám i dopravit.