• Detail firmy

Masáže Ostrava - Fyzioterapie Ostrava

Adresa

Hotelový dům DMH, Výškovická 2498/122
700 30 Ostrava - Jih

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63037637

Výrobky, činnosti

Masáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 423 040
E-mail: info@masaze-ostrava.cz
WWW: www.masaze-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Roman Baracskai - Majitel

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Specializujeme se na omlazovací zákroky - redukci vrásek, lifting povadlé pleti, zlepšení kvality pleti, operaci očních víček a další. Vše ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich webových stránkách.