• Detail firmy

Thomas Hofmeister

Základní popis

Nabídka poradenství v oblasti personalistiky, vedení agendy pro malé a střední firmy a poskytování servisu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti řešení dopravních přestupků v blokovém i správním řízení.

Adresa

Veverkova 494/35
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74693433

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

Nabídka poradenství v oblasti personalistiky, vedení agendy pro malé a střední firmy a poskytování servisu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 665 880
E-mail: spp@firemni.cz
E-mail: spp@firemni.cz
WWW: www.spravnirizeni.eu
WWW: www.personaliste.webnode.cz

Kontaktní osoba

Thomas Hofmeister - Majitel

Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.