• Detail firmy

HOPA PLZEŇ s.r.o.

Základní popis

Prodej, výroba, velkoobchod. Vestavěné skříně na míru. Rolety, žaluzie a markýzy. Výrobky osvědčených značek jako je Lomax, Isotra, Velux a další. Garážová vrata sekční, průmyslová vrata i vrata pro rodinné domy. Brány křídlové i pojezdové.

Adresa

Doudlevecká 16
301 36 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26364409

Výrobky, činnosti

Komplexní vybavení interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 237 239
WWW: www.ho-pa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Hostačný

Mobil: +420 777 719 289
E-mail: pavel@ho-pa.cz

Hana Hostačná - Jednatel

Mobil: +420 777 185 655
Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.