• Detail firmy

28 U Papežů

Základní popis

Provoz restaurace a vinárny. Pořádání společenských i firemních oslav. V letních dnech jsou k dispozici tři zahrady s letní kuchyní.

Adresa

Starochodovská 28/64
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27389162
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz restaurace a vinárny.

Provoz restaurace a vinárny. Pořádání společenských i firemních oslav. V letních dnech jsou k dispozici tři zahrady s letní kuchyní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 953 671
E-mail: vinarna@28.cz
WWW: www.28.cz

Kontaktní osoba

Roman Papež - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.