• Detail firmy

Ing. Jan Pokorný - Pokorný a syn

Základní popis

Provádíme pyrotechnický průzkum a dozor, trhací práce při demolicích a na stavbách, dělení kovových konstrukcí speciálními náložemi a ohňostroje.

Adresa

Thunská 1128/19
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12006050

Výrobky, činnosti

Trhací práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 535 694
E-mail: destrux@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Pokorný - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.