• Detail firmy

Jaroslav Mikšovský

Základní popis

Firma se specializuje na dodávku a montáž v oboru "Suché výstavby" - zejména na vnitřní sádrokartonové konstrukce, minerální kazetové a akustické podhledy, příčky, šikminy, zvukové a tepelné izolace, půdní vestavby, modernizace bytů i kanceláří

Adresa

Kollárova 1499
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63897024

Výrobky, činnosti

Tepelné a zvukové izolace

Kontaktní údaje

E-mail: miksovsky.jaroslav@tiscali.cz
WWW: www.sadrakvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mikšovský - Majitel

Mobil: +420 603 924 119

Zdeněk Schánilec - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

HC FENSTER

Dodáváme, montujeme okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme výměny oken včetně zednických prací a likvidace starých oken. Nabízíme žaluzie, sítě proti hmyzu, nadokenní a předokenní rolety, vnitřní i vnější parapety. Záruka 84 měsíců.