• Detail firmy

Easyline Plus, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme servis PC 7 dní v týdnu. Nabízíme stavbu PC na zakázku, přestavby starších počítačů a záchranu dat z poškozených pevných disků.

Adresa

Hennerova 229/3
150 00 Praha 5 - Motol

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25794795

Výrobky, činnosti

Počítače na míru (na zakázku)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 350 158
Mobil: +420 602 650 013
E-mail: novotnyd@gmail.com

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Novotný otec - Jednatel

David Ing.Novotný syn - Jednatel

E-mail: novotnyd@gmail.com
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.