• Detail firmy

Stanislav Židek

Základní popis

Prodej svítidel a osvětlení ověřených značek, Prezent, Massive, Bright, Eglo, Kanlux, Globo, Markslöjd, Briloner, Technolux. LED svítidla, vánoční osvětlení. Nabízíme interiérová, koupelnová, solární svítidla, venkovní svítidla, lampičky.

Adresa

Fučíkova 127/2
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73043214

Výrobky, činnosti

Audio technika pro film a video - CK

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 827 247
E-mail: elektrozeta@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Židek - Majitel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.