• Detail firmy

EQ Servis s.r.o.

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti implementace systémů řízení jakosti, environmentálního managementu, bezpečnosti práce a ekologie.

Adresa

Na Kopečku 500
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27666140
DIČ:  CZ27666140

Výrobky, činnosti

Posuzování vlivu staveb na životní prostředí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 169 166
E-mail: hybsova@eqservis.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zdeňka Achrerová Hybšová - Jednatel

Mobil: 777 169 166
Další firmy v oboru

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.