• Detail firmy

A15, s.r.o.

Základní popis

Velko/malo obchod. Kůže na podlahu do interiérů. V nabídce barevné i nebarevné kravské kůže na podlahu různých velikostí, kůže zebry (imitace i pravé), koberce a koberečky sešívané z hovězích kůží, kožené chlupaté předložky k posteli z hovězin.

Adresa

Strakonická 1165/15
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61065048

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 424 000
E-mail: prg@a15.cz
WWW: www.a15.cz

Kontaktní osoba

Erik Jelínek - Jednatel

Miluše Gibsonová Bušková - Jednatel

Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.