• Detail firmy

Ladislav Přibyl

Základní popis

Výkup nepotřebných a nadnormativních zásob např. (elektromotory, převodovky, transformátory olejové i suché, ložiska, kovoobráběcí nástroje, palety, manipulační techniku, hutní, spojovací, elektroinstalační a vodoinstalační materiály, armatury

Adresa

Kotlářská 659/12
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13718517

Výrobky, činnosti

Výkup použitých zařízení

elektroinstalační a vodoinstalační materiály, armatury, stroje, sanitární techniku, stavební materiály a ostatní nejmenované.

Kontaktní údaje

E-mail: l.pribyl@email.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Přibyl - Majitel

Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.