• Detail firmy

interdoor s.r.o.

Základní popis

Zpracování plechů a ocelových profilů,DOPRAVA, LOGISTIKA, SKLADOVÁNÍ.

Adresa

Padochovská 270/31
664 12 Oslavany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47913401

Výrobky, činnosti

DOPRAVA, LOGISTIKA, SKLADOVÁNÍ

Přepravu zásilek zajišťujeme od 1kg do 24t, a to přepravu námořní, leteckou, zboží ADR, zásilek s označením „A“, přepravy v režimu „thermo (frigo)“, nadrozměrnou, expresní či sběrnou

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@interdoor.org
E-mail: nfo@interdoor.org
WWW: interdoor.org

Kontaktní osoba

Leoš Dočkal - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.