• Detail firmy

PST CLC, a.s.

Základní popis

Posláním společnosti PST CLC, a.s. je pružně a na vysoké odborné úrovni uspokojovat potřeby zákazníků v oblastech logistiky, spedice a celních služeb.

Adresa

Pražská 180
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25397249
DIČ:  CZ25397249
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  200
Roční obrat:  350000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Skladování a distribuce

Kontaktní údaje

WWW: www.pst-clc.cz

Kontaktní osoba

Vaclav Kysilka - Obchodní ředitel

Mobil: 724 076 556
E-mail: vaclav.kysilka@pst-clc.cz

Rudolf Malý - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

Zbyněk Karas

Jsme dodavatelem palivového dřeva. Palivové dřevo dodáváme štípané nebo v kulatinách různých délek. Nabízíme dovoz palivového dřeva až k zákazníkovi. Také dodáváme brikety.

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.