• Detail firmy

Hotel Antoň, s.r.o.

Základní popis

Ubytování, Máme k dispozici 3 salonky pro pořádání společenských akcí, banketů, recepcí, rautů, firemních i soukromých večírků.

Adresa

náměstí Bratří Jandusů 31/28
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25316656

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 223 315
Fax: +420 567 243 862
E-mail: office@hotel-anton.cz
WWW: www.hotel-anton.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Antoň - Majitel

Telefon: +420 567 243 862

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.