• Detail firmy

Petra Rabasová

Základní popis

Úklid novostaveb, po přestavbách a rekonstrukcích. Strojní čištění podlah. Pravidelné i jednorázové úklidy a čištění kancelářských i bytových prostor.

Adresa

Dvakačovice 64
538 62 Dvakačovice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72929871

Výrobky, činnosti

Úklid novostaveb, po přestavbách a rekonstrukcích.

Úklid novostaveb, po přestavbách a rekonstrukcích. Strojní čištění podlah. Pravidelné i jednorázové úklidy a čištění kancelářských i bytových prostor.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 802 393
E-mail: rabasova.petra@seznam.cz
WWW: www.uklid-rabasova.cz

Kontaktní osoba

Petra Rabasová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

Jan Enev

Provádíme parní čištění vozidel. Nabízíme mokré čištění interiérů i exteriérů, sedaček a koberečků, ošetření kožených částí.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.