• Detail firmy

Jaroslav Dufek

Základní popis

Strojní obrábění, nabídka sériových a kusových výrob, provoz zámečnictví. Výroba bran, vrat ovládaných elektropohony a výroba posilovacích strojů.

Adresa

Pozďatín 44
675 03 Pozďatín

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62128809
DIČ:  CZ7404284525

Výrobky, činnosti

Zámečnická výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 751 171
Fax: +420 568 888 309
E-mail: zakocz@quick.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dufek - Majitel

Telefon: 603 751 171
E-mail: zakocz@quick.cz
Další firmy v oboru

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!

Jaroslav Borůvka - Kovoobrábění

Zajišťujeme zámečnickou výrobu, soustružnické a frézařské práce. Specializujeme se na výrobu na zakázku - např. schody, zábradlí, stavební konstrukce. Zaměřujeme se na výrobu dílů ke krbovým kamnům od různých výrobců. Sídlíme v okrese Třebíč.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.