• Detail firmy

Ložiska a příslušenství

Základní popis

Zajišťujeme spojovací materiál - zinek, nerez, ložiska - SKF, ZKL, ZVL , svařovací materiál , ochranné pomůcky, nářadí a nástroje, těsnění, gufera

Adresa

Potštátská 655
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74074318
DIČ:  CZ8710226162

Výrobky, činnosti

Ložiska

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 333 362
E-mail: loziskaaprislusenstvi@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Novosad - Majitel

Další firmy v oboru

ROLLPLAST

Činnost společnosti zahrnuje distribuci umělých hmot, manipulační systémy a komponenty potřebné pro výstavbu a údržbu strojů - transportních válečků, řetězy, modulární pásy, PVC pásky, síťoviny doprava, ložisková tělesa, kola, profily, skluzavky atd Zveme vás ke spolupráci.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.