• Detail firmy

Ateliér BLACK FLASH

Základní popis

Profesionální tým fotograf a vizážistka. Nabízíme líčení denní, slavnostní, svatební, změna image a stylu, proměny, kurzy líčení. Školení pro firmy - image, etiketa. Fotíme portréty a svatby. Výroba luxusních oznámení - svatba, promoce, firemní akce

Adresa

Drobného 291/10
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46947841

Výrobky, činnosti

Firemní školení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 747 474
Mobil: +420 605 534 506
E-mail: info@blackflash.cz
WWW: www.blackflash.cz

Kontaktní osoba

Martin Sobotka - Majitel

Ing. Radka Sobotková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.