• Detail firmy

Petr Berdych

Základní popis

Hotel se nachází historickém centru města Cheb na pěší zóně. Nově zrekonstruovaný hotel uprostřed lázeňského trojúhelníku. Možnost hotelového stravování v hotelové restauraci, v létě venkovní terasa.

Adresa

Kateřina 32
351 34 Skalná

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13896741

Výrobky, činnosti

Hotel - hotelové služby, parking

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 430 046
Mobil: +420 603 431 611
Fax: +420 354 437 792
E-mail: recepce@hotel-monika.com
WWW: www.hotel-monika.com

Kontaktní osoba

Petr Berdych - Majitel

xxx Majer - Jednatel

Mobil: +420 736 774 370

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.