• Detail firmy

OPTOTEL, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá výstavbou optických sítí a to místních i dálkových optických propojení.

Adresa

Příkop 838/6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25339851

Výrobky, činnosti

Výstavba optických sítí (telekomunikace)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 737 198
E-mail: optotel@seznam.cz
WWW: www.optotel.cz
Další firmy v oboru

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.