• Detail firmy

Miroslav Vondráček

Základní popis

Činností firmy je zakázková výroba nábytku na míru - kuchyňské linky a nábytek do kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, obývací stěny, kancelářský nábytek a doplňky do bytu. Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy.

Adresa

Pražská 407
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62479423

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 422 273
E-mail: mir.vondracek@tiscali.cz
WWW: www.mvinteriery.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vondráček - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.