• Detail firmy

TELEKTRO

Základní popis

Nabízíme návrh, instalaci a servis - telefonní ústředny (HTS, ISDN, VoIP), domácí telefony, EZS, CCTV, EPS, datové sítě, internet. Provádíme inteligetní elektroinstalace INELS v bytech, domech a průmyslu.

Adresa

Ondrouškova 862/6
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49488953

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 942 502
E-mail: docek@telektro.cz
WWW: www.telektro.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dvořáček - Majitel

Další firmy v oboru

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.