• Detail firmy

Alois Behenský

Základní popis

Provozujeme kovářské a zámečnické práce. Nabízíme nářadí do sléváren, kovářské kleště, sítka, zvonky, pánve. Vyrábíme také klínky, panty a fasádní skoby. Sváření včetně barevných kovů a různých svařenců. Dále vyrábíme ploty, branky, mříže, zábradlí.

Adresa

Roupov 59
334 53 Roupov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14737680

Výrobky, činnosti

Kovářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 843 111
Mobil: 777 229 652
E-mail: behensky.alois@seznam.cz

Kontaktní osoba

Alois Behenský - Majitel

Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.