• Detail firmy

Michal Perout

Základní popis

Pronájem dataprojekce, vhodné pro veletrhy, sportovní přenosy, kulturní akce, výstavy. Rekvalifikace pro firmy a také školení lidských zdrojů.

Adresa

Textilní 188/6
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73167991

Výrobky, činnosti

Velkoplošná videoprojekce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 692 260
Mobil: +420 777 091 844
E-mail: mperout@centrum.cz
WWW: sweb.cz/mperout

Kontaktní osoba

Michal Perout - Majitel

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.