• Detail firmy

Tomáš Větříšek

Základní popis

Zařídíme Vám nábytkem soukromé byty,kuchyně,domy,pensiony, obchody,školy,tělocvičny,ordinace,kanceláře,to vše na míru. Dovezeme a sestavíme na místě

Adresa

Určická 1749/94
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67565310

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 848 953
Mobil: +420 602 848 952
E-mail: tominabytek@seznam.cz
WWW: tomi.tym.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Větříšek - Majitel

Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.